Nyitvatartás

Hétfő: 12-19
Kedd: 10-17
Szerda: ZÁRVA
Csütörtök: 10-17
Péntek: 12-18
Szombat: 9-12

Naptár

h k s c p s v
 
1
 
2
 
3
 
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Elérhetőség

Hamvas Béla Városi Könyvtár

2440 Százhalombatta
Szent István tér 5.

Tel: 23-355-727
Fax: 23-355-727

Email: konyvtar@mail.battanet.hu 

Facebook

EREDMÉNYHIRDETÉS - VPMV2021

VÁROSI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY 2021.
EREDMÉNYHIRDETÉS

I. KORCSOPORT (1.-2. évfolyam)
I. Borbás Dániel Róbert (1-es iskola) – felkészítő: Nyakasné Csősz Cintia (tanító)
I. Gombos-Horváth Eleonóra (1-es iskola) – felkészítők: a szülők
II. Győffy Kátya (1-es iskola) – felkészítő: Bicskei Gabriella
II. Kis Kata (1-es iskola) – felkészítő: Bicskei Gabriella
III. Radován Milos (1-es iskola) – felkészítők: Nyakasné Csősz Cintia (tanító) és a szülők
III. Tar-Horváth Boldizsár (1-es iskola) – felkészítők: Nyakasné Csősz Cintia (tanító) és a szülők
A zsűri külön dicséretben részesíti Balla Dorottyát (1-es iskola, felkészítő: Berta Szilvia) és Liptai Barbarát (1-es iskola, felkészítő: Bicskei Gabriella).
Az I. korcsoport zsűrijének tagjai:
Zsidákovits Sándorné – óvónő, nyugalmazott óvodavezető, generációk óta zsűritag a városi vers- és prózamondó versenyen
Bendák Kíra – a Duna-menti Kővirágok Énekiskola volt tagja, az utánpótlás generáció tanára
Csergő Arnold – a korábbi Városi vers- és prózamondó versenyek többszörös győztese, a Duna-menti Kővirágok Énekiskola tagja
II. KORCSOPORT (3.-4. évfolyam)
I. Telek Noémi (1-es iskola) – felkészítő: Gaschler Hedvig (tanító)
II. Jüttner Luca (1-es iskola) – felkészítő: Gaschler Hedvig (tanító)
III. Bán Eszter (1-es iskola) – felkészítő: Gaschler Hedvig (tanító)
III. KORCSOPORT (5.-6. évfolyam)
I. Szecskó Linda (Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola) – felkészítő: Vócsa Szilvia (tanár)
II. Magyar Emma (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: Kiss Adrienn (tanár)
A II. és III. korcsoport zsűrijének tagjai:
Rédli Éva – drámapedagógus, a Felhőjárók Mozdulatszínház koreográfusa, vezetője
Karaivanov Lilla – a korábbi Városi vers- és prózamondó versenyek többszörös győztese, a Körúti Színház színésznője
Szélpál Eszter – a korábbi Városi vers- és prózamondó versenyek többszörös győztese, a Felhőjárók Mozdulatszínház koreográfusa
IV. KORCSOPORT (7.-8. évfolyam)
I. Geier Krisztián (Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola) – felkészítő: Vócsa Szilvia (tanár)
Különdíj: Hatala Dorka (1-es iskola) – felkészítő: Tóth Zsuzsánna (tanár)
V. KORCSOPORT (középiskolások)
I. Lajtos Zsófia Anna (Arany János Gimnázium) – felkészítő: Tóth Ágnes (tanár)
II. Pálvölgyi Tekla (SZISZKI) – felkészítő: Németh Nikolett (tanár)
III. Szatmári Dolóresz (Arany János Gimnázium) – felkészítő: Tóth Ágnes (tanár)
A IV. és V. korcsoport zsűrijének tagjai:
Pék Rea – a szentesi Horváth Mihály Gimnázium irodalom-drámatagozatán végzett, meseíró
Véghelyi Balázs – író, költő, újságíró, könyvkiadó, a Halom TV szerkesztő-riportere
Szabó Kevin – a korábbi Városi vers- és prózamondó versenyek többszörös győztese, a Duna-menti Kővirágok Énekiskola tagja
VÁROSI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY 2021.
IDEGEN NYELVI FORDULÓ EREDMÉNYHIRDETÉSE

I. KORCSOPORT (1.-2. évfolyam)
I. Turi Ákos Olivér (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: Turiné Zdenkó Andrea (édesanya)
II. Jáger Kristóf (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: Kristó Éva (édesanya)
II. KORCSOPORT (3.-4. évfolyam)
I. Tar-Horváth Bálint (1-es iskola) – felkészítő: Miákits Gabriella (tanító)
II. Verlics Konrád (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: Horváth Gabriella (tanár)
III. Horton Maisie Anna (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: Horton Krisztina (édesanya)
III. KORCSOPORT (5.-6. évfolyam)
I. Nagy Júlia (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: Horváth Gabriella (tanár)
II. Péjó Gergő (1-es iskola) – felkészítő: Miákits Gabriella (tanító)
III. Szabó Alíz (1-es iskola) – felkészítő: Pék Szilvia (tanító)
IV. KORCSOPORT (7.-8. évfolyam)
I. Török Dávid (1-es iskola) – felkészítő: Miákits Gabriella (tanító)
II. Kellner Gábor (Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola) – felkészítő: dr. Szűcsné Szabó Beáta (édesanya)
Az idegen nyelvi kategória zsűrijének tagjai:
Tőke Orsolya – nyelvtanár, az EU Nyelvstúdió alapítója, tanára
Dr. Bencze Rita – orvos
Németh Nikolett – középiskolai magyartanár a SZISZKI-ben

A nyertesek díjaikat a könyvtár újranyitása után tudják átvenni.
Ennek részleteiről külön értesítjük az érintetteket.

 
A DÍJAKAT AZ ALÁBBI TÁMOGATÓKNAK KÖSZÖNJÜK:
A Százhalombattai Könyvtárért Alapítvány közreműködésével:
- DunaComputer Kft. - Százhalombatta
- Gyöngyhalom Kézműves Bolt - Százhalombatta
VATES Project
Móra Könyvkiadó - idegen nyelvű könyvek
Csimota Könyvkiadó
Üveghegy Kiadó
Sérültekért Alapítvány

Oliva Biobolt
Varró Ágnes, textilműves

Esemény dátuma: 
2021. április 30., péntek - 17:15

Bejelentkezés

Kép CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.

Katalógus

Hogyan használjam a katalógust?

Feltöltés alatt

Galéria

2015. december 10.

Könyvtárosok világnapja

2015 - Van képünk hozzá!

2016 - A könyvtárosok is esznek

2017 - Humor a könyvtárban

2018 - Dedikáció

2019 - Olvasószemüveg

2020 - Szép mondatok könyve

Partnereink

logók linkként?